One Night Fashion!


Dostaję dosyć dużo e-maili z prośbą o więcej info na temat pokazu One Night Fashion. Zbliża się wielkimi krokami- bo już 26 października o 19 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach. Tutaj chcę podsumować nasze dotychczasowe działania. Piszę nasze, ponieważ jest nas cztery! Przedstawiam Wam dokładniej nasz skład D.A.M.M.team: Darię, Agnieszkę czyli mnie;P, Magdę oraz drugą Magdę. Wszystkie studiujemy Zarządzanie na Uniwersytecie Śląskim, który bardzo zaangażował się w całą inicjatywę.

Razem z dziewczynami wyłoniłyśmy 8 młodych, zdolnych projektantów z całej Polski, którzy zaprezentują swoje kreacje na wybiegu. Całe zamieszanie jest dla Pauliny oraz Magdy- dwóch marzycielek z fundacji Mam Marzenie. Dziewczyny chcą zwiedzić Paryż i każdy z Was może pomóc ziścić to marzenie! Dosłownie każdy grosz będzie przeznaczony na sfinansowanie części wyjazdu- który jest bardzo drogi. Podczas imprezy odbędzie się także loteria fantowa z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Ufundowały je firmy takie jak:Losy będą dostępne w kwotach: 10, 20 oraz 30zł.

Karty wstępu będą dostępne dla wszystkich już niebawem. Kwota: 10zł. Zakupić będzie można je najlepiej z wcześniejszą rezerwacją w dniu pokazu w kasie w Rialto lub wcześniej np za moim pośrednictwem. Obracam się między Sosnowcem, Katowicami a Chorzowem. Więcej info co do biletów: d.a.m.m.team@gmail.com lub nasz Facebook: D.A.M.M.team PokazMody. (tutaj prośba, polubcie D.A.M.M.team na FB, im więcej osób będzie wiedzieć o przedsięwzięciu- tym lepiej!)

Niebawem wrzucę przykładowe kreacje naszych projektantów. Obiecuję, że będzie na czym oko zawiesić!


3 komentarze:

  1. super pomysł, gratuluję kreatywności:) też studiuję zarządzanie:P pozdrawiam i zapraszam do siebie do obserwacji+ robie wyprzedaż szafy,może coś Ci się spodoba:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Thank you so much for your sweet comment girl ♥.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion