Fashion LEOs Passion

Z racji tego, że w zeszłym roku jako jedna z organizatorek charytatywnego pokazu mody ( ONE NIGHT FASHION ) przekonałam się na własnej skórze jak niesamowicie można połączyć pasję z pomaganiem dzieciom- chcę Was gorąco zaprosić do Poznania na Fashion LEOs Passion! 30 marca w Poznaniu w Concordii Design wybitne marki jak: Bizzu, Hector&Karger, Patrizia Peppe, ORSKA, BOSQUE Agata Mularczyk, MAISU, Katarzyna Szymańska, Scarpabella będą przyciągać spojrzenia na wybiegu. Całe przedsięwzięcie poprowadzi krytyk mody, wszystkim znany Tomasz JacykówZebrane środki z imprezy zostaną przekazane na sfinalizowanie obozów, kolonii dla ubogich dzieci, turnusy rehabilitacyjne dla chorych małoletnich. Jest to niezwykle szczytny cel! 

Cena wstępu- cegiełek to 30PLN dla osób poniżej 26r.ż oraz 60złPLN 26 +.

Po pokazie uczestnicy będą także mieli możliwość zakupy rzeczy od projektantów!

Więcej info możecie uzyskać na FB event'u: TUTAJ
Lub u Pocahontas

2 komentarze:

  1. Ja tez muszę zrobic wpis, w koncu juz niedlugo ten pokaz! Szkoda tylko, ze nie bede mogla tam byc ;(((

    OdpowiedzUsuń
  2. filmopasja.pl zaprasza Państwa do obejrzenia krótkiej relacji z charytatywnego pokazu mody FASHION LEO'S PASSION vol. 2 - http://www.youtube.com/watch?v=L6ULGE8-x7c . Film dostępny jest również na stronie www.filmopasja.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion