Join Romwe Official Fashion Bloggers in 2013” contest. Win big (up to $130 in freebies!) and become an official Romwe Fashion Blogger


Romwe poznałam 2 lata temu, gdy był to raczkujący sklep nastawiony na ekspansje międzynarodową. Został założony przez młodych ludzi, którzy po studiach chcieli zająć się swoją pasją związana z modą i jej kreowaniem. Tak powstał sklep, który dziś ma setki tysięcy odbiorców rozsianych na całym świecie. Marka konkurencyjne ceny i przede wszystkim jakość, której daleko do "chińskiej" robionej tanim kosztem. 

W asortymencie znajdziecie nie tylko inspiracje domami mody, ale także ubrania z sieciówek jak H&M, Zara, które możecie dostać nawet taniej niż pierwotnie w sklepie stacjonarnym. Do tej pory ani razu nie zawiodłam się, mało tego mam swoje rarytasy jak ta jeansowa kurtka, z którą nigdy się nie rozstanę.

Do rzeczy. Romwe szuka bloggerów, którzy podejmą współpracę w nadchodzącym 2013 roku. Z tejże okazji ogłoszony jest konkurs, ze szczegółami możecie zapoznać się TUTAJ. W konkursie możecie wygrać aż 130$ do wykorzystania na zakupy w sklepie!!

Dodatkowo, każdy kto zakwalifikuje się do konkursu otrzymuje 30$ na dowolne zakupy.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion