SESJA ZDJĘCIOWA X-MODA / ROMWE'S PROMOMiałam okazję organizować i stylizować sesję do nowej kolekcji sklepu X-MODA. Osiem godzin pracy, dziesiątki ciuchów i par butów, dodatków, biżuterii, kilkaset zdjęć i nieograniczona energia! Efektami sesji na pewno pochwalę się w niedługim czasie na blogu. Już teraz zdradzić mogę, że będzie kolorowo! Dla fanek odjechanych zestawień kolory fluo, marynistyczne elegantki odnajdą nadmorskie letnie klimaty, miłośniczki romantycznych koronek zachwycą się pastelowymi zestawieniami, nie zabraknie kultowych skórzanych motywów i bardziej dziewczęcych krojów. Jednym słowem dla każdego coś dobrego ;) Zapraszam do obejrzenia zdjęć z backstage!

Cobyśmy z energii nie opadli, małe wspomagacze energetyczne i węglowodanowe musi być!Nasze modelki fotografował Mateusz Tuszycki-------------------------------------------------------------------------
Do you remember who accompanied in your side when you are sad?
Do you remember who was much more excited when you are happy?
Do you remember who hugged you tightly when you are lovelorn?
Do you remember who stood by your side to witness your happiness when you married?
Maybe your mother, your girlfriend or your fans!!!
However, what can you do for them? Maybe they don’t care about this, but I think, a little surprise and intimate greeting can make them feel so warm. It will enhance your friendship, and deeper love for each other!
Why not get a Street Snap of your BESTIE!
Tell the world you're so fortune to have her!
Romwe can meet everyone's wishes!
Right now, you can get a second pair of leggings for 50% price discount!
Half prize but full heart!
Date From: 04/10/2013 to 04/12/2013
Use code: second50%, then you can get it.


5 komentarze:

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion