Przewodnie kolory na jesień - zimę 2013/2014.

Issey Miyake
, Neil Barrett
, Rue du Mail

Kto tak naprawdę dyktuje co jest / będzie hitem na kolejny sezon? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta. Wydawałoby się, że to wola projektantów high fashion ma decydujący głos. Ale skąd oni biorą natchnienie? Nie tylko z minionych dekad, wcale nie z niebios, nagłego olśnienia. Inspiracja zaczyna się dosyć przyziemnie - bym rzekła. To właśnie topowi światowi blogerzy, ulice dużych miast są oddolną kopalnią, z której korzystają wielcy projektanci.

Zacznę więc od oczywistych barw jesiennych. Nie może zabraknąć brązu, beżu czy złocistych kolorów. Mnie te pierwsze raczej nie satysfakcjonują, po prostu źle się w tych odcieniach czuję. Jednak połaczenie tych drugich już całkiem mi się podoba.        Chanel,  
Chloe
Guy, Laroche
Kolejnymi barwami są granaty, odcienie niebieskiego. W tych odcieniach w mojej szafie znajdują się chyba tylko jeansy, czy koszula również wykonana z denimu. Nie pałałam jakąś niezwykłą sympatią do lazurowych barw. Jednak kobaltowy płaszcz w stylu oversize na zimę przygarnęłabym chętnie do mej szafy. Kobiece garnitury w szlachetnym granacie także wyglądają bardzo szykownie!

Nina Ricci
, Sonia Rykiel
, Yudashkin
Niektórych mogą wręcz zdziwić pastele noszone zimą. Czy nie są zarezerwowane tylko na letnia porę? Otuż nie! Stanowią rewelacyjny kontrast dla zimowych ciężkich skórzanych dodatków, np kozaków za kolano, czy bikerowej kurtki, skorzanej torebki.

     Nina Ricci
, Elie Saab
, Issey Miyake
Nasycone kolory! Duże, oversizeowe kolorowe płaszcze nosimy jako sukienki. Moim faworytem jest ten od Niny Ricci. Total look w wersji jednobarwnej od stóp do głów to propozycja dla odważnych, świadomych swoich atutów kobiet. W takich kompozycjach nalezy zwrócić szczególną uwagę aby kroje były doskonale dobrane do figury abyśmy nie wyglądały jak ptak z ulicy sezamkowej ;)

źródło zdjęć: zeberka.pl

2 komentarze:

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion