Blogerzy blogują, blogerzy pomagają!

Prosząc blogera o przyslugę słyszy się " a co z tego bedę mieć". Barter odchodzi do lamusa, zaczynawszy negocjację z blogerem należy wyciagnąć banknoty. Najlepiej z Zygmuntem Starym. Odezwała się do mnie Dagmara - współorganizatorka BloSilesia z zapytaniem czy pomogę w Świątecznej Akcji w Galerii Katowickiej w czytaniu bajek oraz zachęcaniu do pisania listów do... Świętego Mikołaja. Moim pytaniem było "o której i kiedy". Bo blogerzy także p-o-m-a-g-a-j-ą! I to bezinteresownie!
Listy zaczął pisać RavgorTV - oderwać od ołówka i kartek się go nie dało. A napisanie listu to nie taka łatwa rzecz. Odpowiedzieć sobie na pytanie czego pragnie się pod choinką zajęło mi trochę czasu, zanim moje liryczne dzieło trafiło do wielkiej skrzynki. A po co ta cała listomania? Każdy jeden wrzucony do urny - to 1zł dla dzieciaków z ubogich rodzin na organizacje wycieczki na ferie zimowe.

Nasza mikołajowa ekipa poważnie podeszła do zadania. Wapniak także w pełni skupienia przelewał swoje marzenia choinkowe na papier. Oj Mikołaj pójdzie w tym roku z torbami.

Nie trzeba było długo namawiać dzieci aby także przyłączyły sie do zabawy i specjalnie przygotowanym kąciku wzięły ołówki w ręce i zrobiły z nich pożytek. 
Przyszła pora także na bajki! A jakie? Oczywiście pisane przez blogerów. Nielada wyzwanie aby przyciagnąć uwagę latorośli, która chętnie.... z jednej strony pozowała hostessom przy bałwankach i mikołajkach, a z drugiej wpadła w wir rysowania i zabawy. Tak o to w weekend można urozmaicić swoje zakupy w Galerii Katowickiej!


Atrakcją dla dzieci zainteresowaliśmy się także my. Pozowanie z bałwanem okazało się najciekawszym punktem programu, mało tego gotowe zdjęcie w formie pocztówki można było dostać u hostessy! Oczywiście nie omieszkałam uwiecznić także siebie!7 komentarze:

 1. Anies filmik dobry ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. niesamowity happening, sama chciałabym wziąć w takim udział! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, organizatorstwa i dobroci serca - Super !!!
  Ja również pomagam dzieciom, ale z domów dziecka, sprawia mi to ogromna frajdę jak widzę uśmiechy dzieci gdy rozpakowują podarunki :)
  Pozdrawiam serdecznie
  http://zocha-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. wspania akcja, chetnie bym dolaczyla:) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. super akcja

  ps. dzieki za miłe słowa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion