Oryginalne buty - pomysły na prezenty!

Część garderoby, bez której nie wyobrażamy sobie egzystowania. Pełniące funkcje komfortowe, a także designerskie. Buty! Niby dodatek do stroju ale czy bez dodatku jesteśmy w stanie "się nosić"? Oczywiście, że tak - ale nie w przypadku obuwia. Wybór nielada trudny gdy stajmy przed misją zakupu nowych. Mam zamiar w tej kwestii zaradzić! Razem z Oryginalne buty przygotowałam dla Was moje ulubione modele jako pomysły na prezenty z propozycją noszenia ich.


photoPantera! Motyw ponadczasowy i trudny zarazem. Dlaczego? Przesadzając z tym wzorem możemy wyglądać wręcz kiczowato. Dlatego warto być ostrożnym i lubując się w tym princie zdecydować się na jeden akcent - np panterkowe Vansy. Ożywią najprostszą stylizację jak na załączonym obrazku zwyczajną szarą maxi oraz skórzaną ramonę.


Wolisz standardowe kolory? Klasyczne czarne Vansy spiszą sie idealnie gdy stawiamy na prostotę i wygodę, a nie lubimy bądź nie chcemy wkładać adidadów. Lub nie chcemy sprawiać wrażenia, że wracamy z siłowni. Są idealne do legginsów, jeansowej koszuli czy kurtki.
photo


Moda na sportowe obuwie w wersji glam, codziennej, elaganckiej ciagle trwa. Na ulicach stolic mody nikogo nie dziwią adidasy ubrane do tiulowej midi spódnicy. Kolorowe Nike Air Max'y zawróciły w głowach kobietom na całym świecie!


Noszą je wszyscy. Kobiety, mężczyźni. Przekonałam się do nich nawet ja - odwieczna antyfanka trampek. Czerwone Convers'y stały się klasyką niczym mała czarna. Występują w przeróznej gamie kolorystycznej i bardzo lubią się z jeansem!
photoTe buty to nowa era adidasów. Nosi się je do dresów na spacer z psem lub zarabiając +10pkt do lansu do ekstra sukienki na Fashion Week. Mowa o butach New Balance. W wersji dla niej oraz dla niego!

3 komentarze:

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion