Aniesbrand na Wrocław Fashion Meeting

Moja marka Aniesbrand gościła po raz pierwszy podczas Wrocław Fashion Meeting. To już czwarta edycja. Ponad 100 wystawców z całej Polski,pokazy mody i mnóstwo inspiracji. Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich naszych Klientów i wystawców, z którymi mieliśmy okazję się poznać ;) Podczas targów mody nie byliśmy sami. Współpracujemy także ze śląskimi projektantami. Już niebawem w naszym sklepie pojawią się autorskie projekty marki Meisel. We Wrocławiu cieszyły się powodzeniem, zwłaszcza t-shirt: No sex, No drugs, No alcohol, so how to live? Tees dla kobiet z dużym dystansem do siebie ;)

Co nieco o kolekcji Aniesbrand? Wyselekcjonowane często pojedyncze wzory, które sama wyszukuję dla Was. W letnich propozycjach mam dla Was dużo pasteli, kwiatów i soczystych kolorów. Do dzisiaj mamy w sklepie on-line darmową dostawę, więc zapraszamy ;)
3 komentarze:

Dziękuję za każde zdanie, jednak błagam nie proponuj mi obserwowania siebie na wzajem, nie potrzebuję na siłę robić sobie obserwatorów. Proszę o nieumieszczanie reklam, linków i tak tego nie opublikuję.

Thanks for all suggestions and comments. Please sign yourself:)

Please, do not place advertise. Comments are moderated.

 

Obserwatorzy

Romwe

Romwe - The Latest Street Fashion